M!REC-redaktor


Úspěchy 2014/2015

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje (18. 2. 2015 v ZUŠ J. J. Domažlice):

Karolína Bendová, příčná flétna – 1. místo s postupem

Martina Kugelová, příčná flétna – 1. místo s postupem

Eliška Schirová, příčná flétna – 1. místo s postupem

Natálie Kulhánková, příčná flétna – 1. místo

Eva Faschingbauerová, klarinet – 1. místo s postupem

Lukáš Forst, klarinet – 1. místo

Lokvencová Evelína, klarinet – 1. místo

Kateřina Marková, zobcová flétna – 1. místo s postupem

Jakub Hejhal, zobcová flétna – 1. místo

Veronika Zelenková, zobcová flétna – 1. místo

Daniela Mlezivová, zobcová flétna – 1. místo

Jiří Polívka, trubka – 1. místo

             Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu (16. 2. 2015 Domažlice):

Tereza Jurníková – 1. místo s postupem

Klára Kaiserová – 1. místo s postupem

Tomáš Woldekiros – 1. místo s postupem

Anna Pelnářová – 1. místo s postupem

Karel Benda – 1. místo s postupem

Kristýna Sokolová – 1. místo s postupem

Patrik Hradecký – 1. místo s postupem

Anna Černá – 1. místo s postupem

Patrik Hradecký + Matyáš Feil – 1. místo s postupem

Klára Kaiserová + Kristýna Sokolová – 1. místo s postupem

Tereza Jurníková + Anna Černá + Karolína Lahodová – 1. místo s postupem

Eliška Budková – 1. místo

Markéta Jurníková – 1. místo

 

Okresní kolo soutěže tanečních oborů ZUŠ  (20. 3. 2015 Domažlice):

6 choreografií – 1. místo s postupem

 

Poslední tanec sezóny (26. 10. 2013 Klatovy):

 2 choreografie - 1. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí (4. 3. 2015 Domažlice):

Karel Kuneš – 1. místo s postupem (absolutní vítěz)

Jiří Blacký – 1. místo s postupem

Bicí ansámbl TEP - 1. místo s postupem

Alfréd Kubec – 1. místo

Mathias Westerdijk – 1. místo

Alexandr Knížek – 2. místo

Jan Morysek – 2. místo

Petr Šerlovský – 2. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje (21. A 22. 3. 2015 Plzeň):

Karolína Bendová, příčná flétna – 2. místo

Martina Kugelová, příčná flétna – 2. místo

Eva Faschingbauerová, klarinet – 3. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcové flétny (29. 3. 2015 Plzeň):

Kateřina Marková – 3. místo

 

            Lidová píseň Rokycany (26. 3. 2015):

Tereza Jurníková – 1. místo s postupem

Markéta Příbková – 1. místo s postupem

Karel Benda – 1. místo s postupem

Klára Kaiserová – 2. místo

 

            Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje (14. 2. 2015 Plzeň):

Anna Černá – 1. místo s postupem

Martin Císler – 2. místo

Študácká dudácká muzika – 1. místo s postupem

           

            Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu (7. a 8. 3. 2015 Plzeň):

Anna Pelnářová – 1. místo

Patrik Hradecký – 1. místo

Tomáš Woldekiros – 2. místo

Anna Černá – 2. místo

Patrik Hradecký + Matyáš Feil – 2. místo

Klára Kaiserová + Kristýna Sokolová – 2. místo

Tereza Jurníková + Anna Černá + Karolína Lahodová – 2. místo

Karel Benda – 3. místo

Kristýna Sokolová – 3. místo

Klára Kaiserová – 3. místo

 

            Taneční skupina roku (15. 3. 2015 hala Lokomotiva Plzeň):

3 choreografie  - 1. místo

 

            Czech dance organization (22. 3. 2015 hala Lokomotiva Plzeň):

2 choreografie  - 1. místo

2 choreografie  - 2. místo

1 choreografie  - 3. místo

 

            MČR Svaz učitelů tance (29. 3. 2015 DK Peklo Plzeň):

1 choreografie – 1. místo

4 choreografie – 3. místo

 

Krajská soutěž Monology a dialogy (14. 2. 2015 Horšovský Týn):

Klára Machová – 1. místo s postupem

 

Krajská soutěž individuálních výstupů, recitace (21. 3. 2015 Klatovy):

Alžběta Johánková – 1. místo s postupem

 

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí (15. 5. 2015 Praha):

Karel Kuneš – 1. místo

Jiří Blacký – čestné uznání

Bicí ansámbl TEP - čestné uznání

 

            Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje (7 – 8. 5. 2015 Mikulov):

Anna Černá – 1. místo

Študácká dudácká muzika – 3. místo

 

            Písňová soutěž Bohuslava Martinů (18. – 20. 10. 2015 Hudební gymnázium J. Nerudy Praha):

Patrik  Hradecký – 1. místo

Hynek Hradecký – 2. místo + zvláštní cena za interpretaci

Kristýna Sokolová – 3. místo

Anna Černá – 3. místo

Tereza Jurníková – 3. místo

 

Plzenecké housličky – soutěž pro nejmenší do 11 let (23. 5. 2014 Starý Plzenec):

Ema Vecková – 1. místo

 

            Národní kolo Monology a dialogy (28. 3. 2015 Brandýs nad Labem):

Klára Machová – 1. místo s postupem na národní přehlídku do Bystřice

                                                                                                           (Monology nad 18 let)

            Národní přehlídka Bystřice:

Klára Machová – 2. místo

 

            Národní přehlídka Wolkerův Prostějov (16. – 21. 6. 2015 Prostějov):

Alžběta Johánková – 2. místo