M!REC-redaktor


Úspěchy 2015/2016

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní  hře s převahou  dechových nástrojů  (12. a 13. 3. 2016 Dobřany):

Duo zobcových fléten, klavír: Veronika Zelenková, Anděla Šandová, Markéta Dufková –

                                                                       3. místo a zvláštní cena poroty za klavírní interpretaci

Duo příčných fléten, klavír: Martina Kugelová, Karolína Bendová, Viola Chvalová – 2. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní  hře s převahou  smyčcových nástrojů  (9. 4. 2016 Plzeň):

Houslové duo: Jana Zavázalová, Ema Vecková – 1. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon (2. 4. 2016 Plzeň):

Šimon Motil – 2. místo

 

Oblastní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje (17. 2. 2016 Horšovský Týn):

Štěpánka Řezníčková – 1. místo

 

            Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů (18. 3. 2016 Rokycany):

Přípravný dětský pěvecký sbor Skřivánci – zlaté pásmo

Dětský pěvecký sbor Duha – zlaté pásmo

 

Lidová píseň Rokycany (19. 3. 2016):

Markéta Příbková – 1. místo s postupem

Hynek Hradecký – 1. místo s postupem

Patrik Hradecký – 2. místo s postupem

Lucie Kaiserová – 1. místo

Markéta Jurníková – 2. místo

Klára Kaiserová – 2. místo

Nela Pejsarová – 2. místo

Simona Kadlčíková – 3. místo

Karel Benda – 3. místo

             

            Karlovarský Skřivánek (18. 2. 2016 Plzeň):

Patrik Hradecký – 1. místo s postupem

Tereza Jurníková – 2. místo s postupem

Anna Pelnářová – 3. místo s postupem

Klára Kaiserová – 5. místo s postupem

 

            Zemské finále lidové písně (21. 5. 2016 Zvíkov):

Patrik Hradecký – 1. místo s postupem

Markéta Příbková – 3. místo s postupem

 

Krajská soutěž individuálních výstupů, recitace (21. 3. 2016 Klatovy):

Alžběta Johánková  - s postupem

Klára Machová - s postupem

 

Krajská soutěž v recitaci – Dětská scéna (19. 4. 2016 Horšovský Týn):

Nikola Kadlecová – s postupem do národního kola

 

            Krajská soutěž ZUŠ – Divadla (8. 4. 2016 Kdyně):

divadelní soubor Hyjta – s postupem do národního kola

 

Výtvarná přehlídka Medvědárium (28. 5. 2016 Kanice):

účast 3 skupin žáků – 1. místo

 

            Czech dance organization (20. 3. 2016 hala TJ Lokomotiva Plzeň):

děti do 12 let - 1. místo

mládež nad 15 let - 1. místo

 

            MČR Svaz učitelů tance (9. 4. 2016 Cheb):

děti do 12 let - 2. místo

mládež nad 15 let - 3. místo

 

 

Výsledky národních kol:

 

Plzenecké housličky – soutěž pro nejmenší do 11 let (21. 5. 2016 Starý Plzenec):

Bohdana Kalousová – 2. místo

 

            Písňová soutěž Bohuslava Martinů (16. – 18. 10. 2016 Praha):

Anna Pelnářová – 1. místo

Karel Benda – 3. místo

 

            Karlovarský skřivánek (21. – 22. 3. 2016 Karlovy Vary):

Patrik Hradecký – 1. místo

Tereza Jurníková – 1. místo

 

            Finále lidových písní (5. 6. 2016 Vsetín):

Patrik Hradecký – v 1. desítce

Markéta Příbková – ve 2. desítce

 

            Mezinárodní soutěž Pražský pěvec (4. 6. 2016 Národní divadlo Praha):

Patrik Hradecký – 2. místo

 

            Národní soutěž v recitaci – Dětská scéna (10. – 12. 6. 2016 Svitavy):

Nikola Kadlecová

 

            Národní soutěž ZUŠ – Divadla (2. – 5. 6. 2016 Litvínov):

divadelní soubor Hyjta – zlaté pásmo

 

Národní přehlídka Wolkerův Prostějov (14. – 18. 6. 2016 Prostějov):

Alžběta Johánková

Klára Machová

 

Czech dance organization, Mistrovství Čech (24. 4. 2016 Chomutov):

mládež nad 15 let - 1. místo

 

Czech dance organization, Mistrovství ČR (28. 5. 2016 Praha):

mládež nad 15 let  - 1. místo