M!REC-redaktor


Úspěchy 2016/2017

 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle (7. 3. 2017 v ZUŠ J. J. Domažlice):

Eva Gožďálová – 1. místo s postupem

Alžběta Johánková – 1. místo s postupem

Lucie Kaiserová – 1. místo s postupem

Bohdana Kalousová – 1. místo s postupem

Adéla Pavleová – 1. místo s postupem

Anežka Pincová – 1. místo s postupem

Anna Polívková – 1. místo s postupem

Kateřina Švecová – 1. místo s postupem

Ladislav Tichý – 1. místo s postupem

Ema Vecková – 1. místo s postupem

Jana Zavázalová – 1. místo s postupem

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír (22. 2. 2017 v ZUŠ J. J. Domažlice):

Markéta Dufková – 1. místo s postupem

Natálie Janečková – 1. místo s postupem

Klára Kaiserová – 1. místo s postupem

Ema Faschingbauerová – 1. místo

Dominik Marko – 1. místo

Tereza Mentová – 1. místo

Jana Zavázalová – 1. místo

Klára Faschingbauerová – 2. místo

Veronika Jindřichová – 2. místo

Kristýna Knížetová – 2. místo

Tereza Skaláková – 2. místo

Daniel Uschkereit – 2. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru (7. 3. 2017 v ZUŠ J. J. Domažlice):

Šimon Vondraš – 1. místo s postupem

 

            Okresní soutěž divadel (7.3.2017 Kdyně):

Venuše – doporučení do krajského kola

           

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle  (1. 4. 2017 ZUŠ B. Smetany Plzeň):

Ladislav Tichý – 1. místo

Jana Zavázalová – 1. místo

Lucie Kaiserová – 2. místo

Bohdana Kalousová – 2. místo

Adéla Pavleová – 2. místo

Ema Vecková – 2. místo

Eva Gožďálová – 3. místo

Alžběta Johánková – 3. místo

Anežka Pincová – 3. místo

Anna Polívková – 3. místo

Kateřina Švecová – 3. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír  (17. 3. 2017 Dům hudby Plzeň):

Markéta Dufková – 2. místo

Natálie Janečková – 2. místo

Klára Kaiserová – 3. místo

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru (8. 4. 2017 Plzeň):

Šimon Vondraš – 2. místo

 

            Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů (4. 4. 2017 Rokycany):

Přípravný dětský pěvecký sbor Skřivánci – zlaté pásmo

Dětský pěvecký sbor Duha – zlaté pásmo s postupem

 

Lidová píseň Rokycany (25. 3. 2017):

Markéta Jurníková – 1. místo s postupem

Klára Kaiserová – 1. místo s postupem

Hynek Hradecký – 1. místo

Patrik Hradecký – 1. místo

Lucie Černá – 3. místo

             

            Karlovarský Skřivánek (22. 2. 2017 Plzeň):

Lucie Kaiserová – 1. místo s postupem

 

Krajská soutěž monologů (11. 2. 2017 Horšovský Týn):

Alžběta Johánková, Barbora Kaplanová, Klára Machová - s postupem

 

Krajská soutěž v recitaci nad 15 let (25. 3. 2017 Klatovy):

Alžběta Johánková – s postupem do národního kola

 

 

Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru (23. 5. 2017 Plzeň):

účast 9 žáků („Mísa a její proměna“) – bronzové pásmo

 

            Czech dance organization (2. 4. 2017 hala TJ Lokomotiva Plzeň):

miniděti – 1. místo

děti do 12 let - 1. místo

junioři - 1. místo

dospělí – 2 x 1. místo

 

            FTM Cheb (9. 4. 2017 Cheb):

děti – 1. místo

miniděti – 2. místo

junioři a dospělí – 2x 3. místo

 

Plzenecké housličky – soutěž pro nejmenší do 11 let (20. 5. 2017 Starý Plzenec):

Ema Vecková – 1. místo

Jana Zavázalová – 2. místo

 

Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů (27. 5. 2017 Uničov):

Dětský pěvecký sbor Duha – zvláštní ocenění za provedení písně F. Kumpery „Bez pozvání“

 

            Písňová soutěž Bohuslava Martinů (21. – 23. 10. 2016 Praha):

Anna Pelnářová – 1. místo

Patrik Hradecký – 3. místo

 

            Karlovarský skřivánek (20. – 22. 3. 2017 Karlovy Vary):

Lucie Kaiserová – 2. místo

 

            Finále lidových písní:

Markéta Jurníková

Klára Kaiserová

 

            Mezinárodní soutěž Pražský pěvec (2. 6. 2017 Národní divadlo Praha):

Anna Pelnářová – postup do 2. kola

Patrik Hradecký

 

            Národní soutěž monologů a dialogů (9. – 11. 6. 2017 V. Bystřice):

Alžběta Johánková, Barbora Kaplanová, Klára Machová

 

Národní přehlídka Wolkerův Prostějov (12. – 18. 6. 2017 Prostějov):

Alžběta Johánková

 

Czech dance organization, Mistrovství Čech (7. 5. 2017 Chomutov):

dospělí – 1. a 3. místo

 

Czech dance organization, Mistrovství ČR (26. 5. 2017 Praha):

3 skupiny - 1.,5. a 4. místo